Zdjęcie użytkownika KS  Sokół Wroniawy - Official.

KAHLENBERG SERVICES !
NOWYM PARTNEREM NASZEGO KLUBU !

Nowy projekt który pomoże nam szybciej wracać do zdrowia!

Program NNW PZU to jedyne na rynku ogólnopolskim rozwiązanie, które łączy NNW z serwisem ubezpieczeń zdrowotnych. Stworzony został przez PZU S.A. jako kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa dla zawodników piłkarskich klubów sportowych zrzeszonych PZPN. Jest więc wspólną odpowiedzią PZU i Polskiego Związku Piłki Nożnej na potrzeby i oczekiwania tysięcy polskich piłkarzy i piłkarek, którzy w przypadku odniesienia kontuzji na boisku mają gwarancję profesjonalnej opieki: od pomocy lekarskiej i transportu do placówki służby zdrowia, poprzez ewentualny zabieg, aż po zabiegi rehabilitacyjne i refundację kosztów zakupu sprzętu rehabilitacyjnego.

Program skonstruowano tak, by zawodniczka lub zawodnik mogli jak najszybciej powrócić do uprawiania sportu.