Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tabela

tabela senior

Terminarz

Terminarz spotkań do pobrania tutaj.

Wyniki ostatniej kolejki

 

 

Kolejka 10 - 14-15 października

Błyskawica Jaromierz 0-6 Dąb Boguszyn 15 października, 15:00
Brenewia Wijewo 1-0 Grom Wolsztyn 15 października, 13:30
Znicz Obra 2-2 Gwiazda Siedlec 15 października, 14:00
Sokół Wroniawy 3-2 Helios Bucz 15 października, 14:00
Sokół Włoszakowice 0-3 Helios Czempiń 15 października, 13:30
Sokół Kaszczor 2-1 Karpik Kopanica 14 października, 16:00
Rywal-Klon Mochy 0-1 LZS Głuchowo 14 października, 15:00

 

Kolejka 9 - 7-8 października

Rywal-Klon Mochy 2-1 Błyskawica Jaromierz 7 października, 15:00
LZS Głuchowo 1-1 Sokół Kaszczor 7 października, 15:00
Karpik Kopanica 7-2 Sokół Włoszakowice 8 października, 15:00
Helios Czempiń 2-0 Sokół Wroniawy 7 października, 16:00
Helios Bucz 3-3 Znicz Obra 8 października, 14:00
Gwiazda Siedlec 0-1 Brenewia Wijewo 7 października, 16:00
Grom Wolsztyn 3-0 Dąb Boguszyn 8 października, 15:00

 

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Błyskawica Jaromierz 1-4 Grom Wolsztyn 1 października, 16:00
Dąb Boguszyn - Gwiazda Siedlec 1 października, 14:00
przełożony
Brenewia Wijewo 4-0 Helios Bucz 1 października, 13:30
Znicz Obra 1-6 Helios Czempiń 1 października, 15:00
Sokół Wroniawy 3-0 Karpik Kopanica 1 października, 14:00
Sokół Włoszakowice 1-2 LZS Głuchowo 30 września, 16:30
Sokół Kaszczor 2-0 Rywal-Klon Mochy 30 września, 16:00

 

Kolejka 7 - 23-24 września

Sokół Kaszczor 6-2 Błyskawica Jaromierz 23 września, 16:30
Rywal-Klon Mochy 2-0 Sokół Włoszakowice 23 września, 16:00
LZS Głuchowo 4-3 Sokół Wroniawy 23 września, 16:00
Karpik Kopanica 4-0 Znicz Obra 23 września, 17:00
Helios Czempiń 2-1 Brenewia Wijewo 24 września, 13:00
Helios Bucz 3-2 Dąb Boguszyn 24 września, 14:00
Gwiazda Siedlec 2-3 Grom Wolsztyn 23 września, 17:00

 

Kolejka 6 - 16-17 września

Błyskawica Jaromierz 0-1 Gwiazda Siedlec 17 września, 16:00
Grom Wolsztyn 1-1 Helios Bucz 17 września, 15:00
Dąb Boguszyn 2-2 Helios Czempiń 17 września, 14:00
Brenewia Wijewo 2-0 Karpik Kopanica 17 września, 13:30
Znicz Obra 3-3 LZS Głuchowo 17 września, 15:00
Sokół Wroniawy 1-1 Rywal-Klon Mochy 17 września, 14:00
Sokół Włoszakowice 1-1 Sokół Kaszczor 17 września, 13:30

 

Kolejka 5 - 9-10 września

Sokół Włoszakowice 1-1 Błyskawica Jaromierz 10 września, 13:30
Sokół Kaszczor 2-0 Sokół Wroniawy 9 września, 17:00
Rywal-Klon Mochy 1-4 Znicz Obra 9 września, 17:00
LZS Głuchowo 3-1 Brenewia Wijewo 9 września, 17:00
Helios Czempiń 3-0 Grom Wolsztyn 10 września, 14:00
Helios Bucz 1-1 Gwiazda Siedlec 10 września, 14:00
Dąb Boguszyn 3-0 Karpik Kopanica 9 września, 17:00

 

Kolejka 4 - 2-3 września

Błyskawica Jaromierz - Helios Bucz 6 września, 17:30
Gwiazda Siedlec 0-4 Helios Czempiń 2 września, 17:00
Grom Wolsztyn 3-0 Karpik Kopanica 3 września, 15:00
Dąb Boguszyn 3-2 LZS Głuchowo 3 września, 14:00
Brenewia Wijewo 0-1 Rywal-Klon Mochy 3 września, 13:00
Znicz Obra 2-2 Sokół Kaszczor 3 września, 16:00
Sokół Wroniawy 6-2 Sokół Włoszakowice 3 września, 14:00

 

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Sokół Wroniawy 4-2 Błyskawica Jaromierz 27 sierpnia, 14:00
Sokół Włoszakowice 1-2 Znicz Obra 27 sierpnia, 13:30
Sokół Kaszczor 2-3 Brenewia Wijewo 26 sierpnia, 17:00
LZS Głuchowo 0-6 Grom Wolsztyn 27 sierpnia, 17:00
Karpik Kopanica 2-1 Gwiazda Siedlec 27 sierpnia, 12:00
Helios Czempiń 1-2 Helios Bucz 27 sierpnia, 14:00
Dąb Boguszyn 5-1 Rywal-Klon Mochy 27 sierpnia, 16:00

 

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Błyskawica Jaromierz 1-5 Helios Czempiń 20 sierpnia, 16:00
Helios Bucz 4-3 Karpik Kopanica 20 sierpnia, 14:00
Gwiazda Siedlec 2-1 LZS Głuchowo 19 sierpnia, 17:30
Grom Wolsztyn 4-0 Rywal-Klon Mochy 20 sierpnia, 15:00
Brenewia Wijewo 2-0 Sokół Włoszakowice 20 sierpnia, 17:00
Znicz Obra 1-2 Sokół Wroniawy 20 sierpnia, 17:00
Sokół Kaszczor 5-0 Dąb Boguszyn 19 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Znicz Obra 3-0 Błyskawica Jaromierz 15 sierpnia, 16:00
Sokół Wroniawy 1-0 Brenewia Wijewo 15 sierpnia, 16:00
Sokół Kaszczor 2-4 Grom Wolsztyn 15 sierpnia, 16:00
Rywal-Klon Mochy - Gwiazda Siedlec  
przełożony
LZS Głuchowo - Helios Bucz 23 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 16:00) odwołany
Karpik Kopanica 2-1 Helios Czempiń 15 sierpnia, 16:00
Dąb Boguszyn 3-1 Sokół Włoszakowice 15 sierpnia, 16:00

 

 

Tabela wyników źródło: www.90minut.pl

 

Następny mecz

Gwiazda Siedlec VS SOKÓŁ WRONIAWY
Gwiazda Siedlec   SOKÓŁ WRONIAWY
21.10.2017  15:30
 
Stadion w Siedlcu

Poprzedni mecz

SOKÓŁ WRONIAWY  3:2 Helios Bucz
SOKÓŁ WRONIAWY   Helios Bucz
15.10.2017  14:00
 
Stadion WRONIAWY

Facebook